Müzik Fanları Müzik Forumuna Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

merhaba biz müzik severleriz...Duyqu,arya ve qamse hepinize ii yazılar yazmaya..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

birkaç deişik nick

3 posters
YazarMesaj
bushra072

bushra072

birkaç deişik nick Empty
MesajKonu: birkaç deişik nick   birkaç deişik nick EmptyC.tesi 06 Eyl. 2008, 15:21

--------------------------------------------------------------------------------
Gölgeler doğuyor üstümde Zaten hep karanlık hep bir hüzün var yüreğimde Sevgi nedir aşk nedir bilmem ki Zaten bir kere yaşamışım bir daha yaşayamam ki

Bir kaç damla gözyaşı akar gözümden ama ne yapabilirim ki benimde ruhum kayıp hayatın içinde kalbim kırık param parça bir halde ama karanlığın şartı budur mutlu olmalıyım belki de

BİZİ ÖYLE BİR DÜNYAYA MAHKUM ETMİŞLER Kİ ..........ACI ÇEKELİM DİYE ÖYLE BİR DERT VERMİŞLER Kİ ..........ATEŞİN ADINI SÜSLEYİP AŞK KOYMUŞLAR........İŞTE BUNDAN YÜZYILLARDIR YANIYORUZ.............

İçimdeki asi kız isyanlarda Mazoşist duyguları kabarmıştır yine Baksana nefret kusuyor geceye Lanet ediyor her doğan güne Aynada bakıyor ağlamaktan kurumuş gözlerine Birkez daha isyan ediyor kaderine Küfrediyor gelmişine geçmişine Sarılıyor yine nikotine Bi kaç nefes çekiyor içine Sonra bi ustura alıyor titreyen eline Sürüyor düşünmeden bileklerine
Akıtıyor damlalarını yerlere Kanlarıyla affet yazıyor sevdiğine Kapatıyor gözlerini ebediyete.....

Karanlık, bir ışıkla dehşet verir aslında çünkü yalnız kalamazsın gölgen vardır yanında

Yalnızım yapayalnız hayat yuolunda belki arkamdan gelenler var ama bakmazlarbana , beni güldürün ama ağlarım ben bedenim alışmış ne de olsa

Yalnızlık gülümser ekşi ekşi suratıma ben yalnızken ve ağlarken demekki yalnız değilmişim kendimi yalnız sanırken

Kötümser bir şekilde bakan yok bana karanlık bakar ama o iyidir aslında çünkü düşünme fırsatı verir insana

Kırmızı kırmızı damlalar yere dökülür onlar benim kanım, ben değil onlar acı çeker yere düşerken ben acı çekerim siz aptal insanlar bana bakarken çünkü size acırım bana küçümser gibi bakıp karşımda dikilirken

Karanlık bir oda her yer kapkara burda, işte hayat budur herkesi beklerim buraya ama beni yalnız bırakın kendinizde yalnız kalın ancak bu şartla

Hiç bir şey istemem bir parça gülebilmek için ağlamak daha güüzeldir rahatlar insan ne de olsa öyleyse gel sende bu karanlık ortama

Bir kaç damla gözyaşı akar gözümden ama napabilirim ki benimde ruhum kayıp hayatın içinde kalbim kırık param parça bir halde ama karanlığın şartı budur mutlu olmalıyım belki de

Ellerime bakıyorum, çizgilerde arıyorum Cevabı bu değil Ağlıyorum ve bilmiyorum Gökyüzünü seyrediyorum Cevabı arıyorum Ben özgürüm, özgür olmak için Yalan söylemiyorum Sadece kendim olmak istiyorum... kendim..

Dönüş yoqqi her hatadan gözlerde btmişse yürekte aranmaz inan sna deli gbi aşıkken kybettiin aşkına yan seni çok sewmiştm inan!!!

Kanayan yaralarına kan dursun die başka bedenler basarsan mikrop kaparsın...!!...

enjekte ettim tüm hayallerimi karanlıaqa...!!!
aydınlıqın hapsolduqu karanlıqında özgür bırakıldıqı yerde son çırpınışları ruhumun

NeFreT ve aCıNın biRLeşimiYim Ben aĞLaMak FeLseFeM öLdüRMeK eĞLenCeM...

Hayallerim var gerçek olmayan, umutlarım var bir türlü hayallerime ulaşamayan, bir sevdiğim var uzaktan bile görülmeyen, bir derdim var çaresi ölüm olan..

ölMeq ya$amaq kdr acI VerebiLirmi!?

_''Hep İçiNe ataN , hç bişei kafasıNa taKmıyo Gibi görüNen , MutLuLuk roLü oyNayaN kız , artK roLüNü ii oynayaMıyoR''_..

Yine Dert,Tasa,Keder Herşey ßeni ßuLur Hayatın AnLamı ßumudur ?

YaLnız Yaqmur Yagdığında Séwiyorum ßu Şehrin InsanLarını.. ,, Herkésin Yüzü Gözü IsLaq ßaşLarı Egik.. ßenim H£p oLdugum GiBi

Tutamadıgım éLLér éLLérin oLdu
Anné,kücükkén ßi yérim acıınca
öpimmdé gcsin dérdin ya..
KaLBim acıo anné hadi öpté gcsinn.. !!

Yürüdüğümüz yoLLardan geçtim fark; yaLnızLık.. Şimdi tek başıma odamdaym, soğuk we karanLık..!

ßitmez dediğim her $ey bitti, gitmez dediğim herkesin gittiği gibi..

ÖLmek için sebebim Yoq AmA yasamaq İçİNdE SINIRDAYIM

HAYKIRSAN DÜNYAYA ANLAMASLAR DERDİNİ YAŞAMAK GÜSEL DEİPTE KANDIRMA KENDİNİ....

ZıLqıtLarı AqıtLarın Kucaqına Bırakan Bir Şehirde Yaşlenıyorum Hüzne. Aqıt Yakmayı biLmeyen qencLiqim. Acı DemLiyor diLinde.

TabutLara Sıqamayacak Kadar intihar Var. Seytanın Siparişi..

Hadi Bana B12 Enjekte EdeK ?.

Uzak Durun DüşLerimden. Cekin Terapi OrduLarınızı.

KimSe Beni Sevmiyør Çünkü , Ben farkLIyIm. Bende kimSeyi SevmiyOrum Çünkü hepSi aynILaR!!!

Uzak Durun düşLerimden.

ÖzentiLeriniz Kopya FeLc.

Hepinize oLan Nefretim Eşit Miktarda.

öLüm Yakisir mi Bana ? Ya Da Bu kadar Basitmidir ?

KopyaLarim EqiLiyor Aciqa Cikiorum ..

Merdivenlerden çıkarken orada olmayan bir adama rastladım..bugün de yoktu orada!..keşke,keşke hiç gelmese...

Birgün bu eğlenceli ışıklar bitecek..yalnızlık gerçek demek..gerçek bizi çekecek!!!..

Bizden nefret edin çünkü sizden değiliz,arkamızdan hep küfredin kendimize kefiliz,dünyalarımız farklıdır anlaşamıycaz eminiz..asadan ölümü çıkaran üstadın nesliyiz biz..

Hergün her saniye her dakika aynı şeyler aynı yüzler aynı gözler aynı sahtelik aynı maskeler..

hayat bir kez daha ağıtlar yakıyor günahlarıma...aynaların aykırı titreşimlerinde görüyorum ruhunu.Tutunmaya çalıştıkça nefeslerime ellerin itiyor beni yine kendi içime ve sözlerinle baş başa kalıyorum...

göglerin inleyen efendisi,çağıldayan ruhunla varlığıma lanetini üfle birkez daha...üfle ki asırlardır kendi karanlığında çürümeye mahkum edilen bu ucube tenimin her bir hücresi son kez kavrulsun ve acılı kıvranışlarım anlam bulsun...

Ne UnutabiLdim, Ne aLı$abiLdm.. ßöyLe geçior günLerim.. ßen o, gönLü geni$Lerden deiLm!!
UNuttuM GeçM!$! $!MD! B!teK Sn VarSıN..
Beni bırakma... Artık gücüm yok ayrılıklara...

! Gözlerinde bir okyanus, Özgürce yüzmeye geldim..

! Adımların Küçük Ama Dünyam Gibisin, Beni Benle Ötelere g*türen Sensin!

! Seni sevmesi kolay ayrı kalmak zor, unut demesi kolay gelde bana sor..

! Düşte umut, yürekte güç vurulmuşken, Döneceğim birgün, kimse beklemezken...

! Bundan böyle dünyamda, ne sana ne sen gibilere yer var..!

! Kapıları kaparım dokunanı yakarım, bende aşkın cesareti var..

! Uçurum basındayım yapayanlızım, bir filmde oynayan saf bir aşıgım..

Sarıldım sensizliğe can yoldaşım olur diye, Sensiz sokaklarında!

Yine yanlış seçim, Yine bir yalancı... Tükettik ömrümüzü !

Aşkın uğruna, Yine bir kördüğüm, Yine aynı hüsran!

Aşkın uğruna, Harcadınız beni artık yeter, Her yeni sevgili dahada beter!

Sil göz yaşlarını inan değmez bu aşka, Nasıl olsa bitecekti eninde sonunda...

Bilki kolay değil ağlamamak, inan çok zor dayanmak!

Ölümüne sevsem bile.. Güle Güle

Simdi çok yalniz... sensiz yatagim... Doymadim sana .. aciyor canim...

Öyle pismanim ki... ahin ömrüme... Agitin gönlüme... Ders olsun, lanet olsun...

Bir gün gelir bir gün geçer, Bazı şeyler hiç ama hiç değişmez! Seni sevdiğim gibi!

Bu sabah bir umut var içimde; Nasıl olsa geri gelirsin diye..

Kaç kere bu son demiştim, yapamadım, Gözlerinden kopamadım !

Kendime kağıttan küçük bir sevda yaptım !

Rehin bıraktım, yüreğimi ellerine, Ne olur geri ver kalbimi ...

Kalbimi sardı bu aşk yarası, Öyle kolay kolay son bulmaz...

Güller asla yalandan solmaz! Anlayamadın...

Bekledim! Hep seni bekledim. Bir an bile umutsuzluğa düşmedim, kabul etmedin, etmesende hep sevdim, sen hep benimleydin!

Sen beni sevmesende olur, zaten AŞK budur!

Yar duysana sesimi,yar tutsana ellerimi, Beni bırakıpta gitme , dönsene geri..

Çek kör bıçağını vur yüreğime vur.. Yiğit yaralı olur, yine dağ gibi durur!

Hayatım sana sıradan geLmesin!! ßen kendime yeterim.. Zamanla aLışmayı da bilirim!! Ama unutmayı daha öğrenemedim

sєνιуσяυм нєя ѕєνєηιη ѕєνιℓмє∂ιğι вιℓє вιℓє ... αмα уιηє ∂є вιя υмυт тαşİуσяυм .вєℓкι ѕєνєη ѕєνιℓιя ∂ιує.

Bilemem, belki de o böyle mutlu...

Gözlerin sanki bir hançer, Bana aşkın saplar gibi, Görmüyorsun şu halimi, Yüzün bana el gibi..

Öyle masum sevmiştim ki, Aşkın bana lutüf gibi, Nasıl desem sevdiğimi, Son sözümü söyler gibi..

Bir kuş olsam uçsam ah konsam kalbine, Hep içinde kalsam canın gibi, Anlatsam halimi, söylesem derdimi, Gözlerinde bulsam saadetimi..

Yüreğim sanki bir ırmak, Sana doğru akar gibi, Anlasaydın şu halimi, Her derdime derman gibi..

Öyle büyük bir sevda ki, Anlatılmaz şiir gibi, Nasıl desem sevdiğimi, Son sözümü söyler gibi..

SEni Sevmek Suçsa ßeN idamLığım

Hayatın en acımasız şartlarında bile yüzümüzden bedava tebessümü eksik etmedik biz insanları insan olduğu için sevdık...

Kayßede ßiLecegim Hiç ßi$ey Yokken Kendimi Kayßettim

Sevmek Belki Birşeydir Ama SEvildiğin Bilmek Her Şeydir...

Ağlamayı Bilmeyen Gözler Sevmeyide Bilmezler

Aşk Adamı Süründürür , Öldürür

Ben Zaten öLeceKtim Bırakda Uğrunda Öleyim !
admin_qamse
Admin
admin_qamse

birkaç deişik nick Empty
MesajKonu: Geri: birkaç deişik nick   birkaç deişik nick EmptyC.tesi 06 Eyl. 2008, 15:24

paylaşım için saol büşracımm
http://muzikfanlari.benimforum.org
- ManNaX -

- ManNaX -

birkaç deişik nick Empty
MesajKonu: Geri: birkaç deişik nick   birkaç deişik nick EmptyC.tesi 06 Eyl. 2008, 15:43

saol cnm Smile

birkaç deişik nick
1 sayfadaki 1 sayfası